Kontakt: Administracja

CENTRUM MEDYCZNE TOMMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ PROF-MED SPÓŁKA KOMANDYTOWA

DAWNIEJ, PROF-MED PRZYCHODNIA MEDYCYNY PRACY I PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ SP. Z O. O.

 

ul. Żelazna 1
40-851 Katowice

NIP: 634 22 82 358
REGON: 273922162

Zarząd

Tomasz Bula - Dyrektor Generalny

Halina Sudoł - Dyrektor ds. medycznych

Marta Bula - Dyrektor ds. ekonomiczno-finansowych

 

Katowice, Żelazna

Adres
ul. Żelazna 1, 40-851 Katowice

Sekretariat
tel. 32 201 09 59 / 605 096 016
sekretariat@profmed.pl

sekretariat czynny w godzinach 8:00 - 15:00

Dział Finansowo-Księgowy

Marta Bula (mbula@tommed.pl)

Adam Białek (abialek@tommed.pl)

Monika Marciniak (mmarciniak@tommed.pl)
tel. 32 607 21 07

Kadry

Aneta Kaniewska (akaniewska@tommed.pl)

Adam Przybyła (aprzybyla@tommed.pl)
tel. 32 607 23 19

Marketing

Anna Wojtas (awojtas@tommed.pl, marketing@tommed.pl)

 

Katowice, Dębowa

Adres
ul. Dębowa 3, 40-102 Katowice

Sekretariat
tel. 32 353 20 68 / 519 134 322
fax. 32 353 20 68

 

Tommed.pl


Zapraszamy również do Ośrodka Medycznego Tommed naszej partnerskiej placówki w Katowicach www.tommed.pl

 

© GRUPA MEDYCZNA TOMMED 2016.